SoundHound

SoundHound dla Android

Sprawdź jakiej piosenki właśnie słuchasz

SoundHound to darmowa aplikacja, dzięki której dowiesz się, jakiej piosenki właśnie słuchasz. Program rozpoznaje muzykę dobiegającą z głośników, ale można też zanucić ulubiony kawałek do mikrofonu. Jeśli często zastanawiasz się, co to za piosenka... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybko rozpoznaje piosenki
  • Odnajduje teksty utworów
  • Pokazuje teledyski na YouTube
  • Potrafi rozpoznać piosenkę zanuconą do mikrofonu

Wady

  • Nie zawsze znajduje utwór w bazie danych

Doskonały
9

SoundHound to darmowa aplikacja, dzięki której dowiesz się, jakiej piosenki właśnie słuchasz. Program rozpoznaje muzykę dobiegającą z głośników, ale można też zanucić ulubiony kawałek do mikrofonu. Jeśli często zastanawiasz się, co to za piosenka leci akurat w radiu lub na imprezie, dzięki SoundHound dowiesz się tego w kilka minut.

Aplikacja działa bardzo prosto. Wystarczy zbliżyć telefon w kierunku głośników. Po chwili program wyszuka piosenkę w swojej bazie danych i dostarczy szczegółowych informacji na jej temat. Będziesz mógł poznać tytuł i wykonawcę utworu, jak również zobaczyć tekst piosenki oraz teledysk na YouTube.

SoundHound pozwala rozpoznać piosenkę także w inny sposób. Możesz po prostu zanucić ją do mikrofonu. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku gdy utkwił Ci w głowie nieznany utwór, który jesteś w stanie zanucić.

Aplikacja podaje też wiele dodatkowych informacji na temat wykonawcy utworu. Możesz sprawdzić gdzie odbędą się jego najbliższe koncerty, jak również przejrzeć wydane albumy.

SoundHound działa naprawdę szybko i posiada obszerną bazę danych, dzięki czemu stanowi poważną konkurencję popularnego programu Shazam.

Jeśli często zdarza Ci się taka sytuacja, że słyszysz świetną piosenkę, ale nie znasz jej tytułu, koniecznie wypróbuj aplikację SoundHound! Dzięki niej szybko dowiesz się, co to za kawałek i będziesz mógł odtworzyć go ponownie w domu.

Najczęściej pobierane Audio na android

SoundHound

Download

SoundHound Free 6.4.1

Opinie użytkowników o SoundHound

Sponsorowany×